top of page

2022 Yılın Çifti Belli Oldu

Bildiğiniz üzere tüm gelin ve damatlara bir övgü olarak Düğün İçin Mekan, bize düğün etkinliğinizin bir parçası olma fırsatı verdikleri için gelinlere ve damatlara teşekkür etmek adına 2022 Yılın Çifti Etkinliğini hayata geçirmişti.


Etkinliğin galibi Derin Aysan ve Neşet Aysan çifti oldu. Bakalım 2022 Yılın Çifti olmak nasıl bir duyguymuş Derin hanımdan dinleyelim :)

Merhaba Derin. 2022 Yılın Çifti Etkinliğinin galibi oldunuz. Bize süreç hakkında bilgi verebilir misin?


- Merhaba Düğün İçin Mekan ailesi. Öncelikle düğün sürecindeki desteğiniz ve balayı hediyesi için çok teşekkür ederim. Nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum, inanılmaz bir deneyim oldu bizim için. Neşet ile düğün tarihimize karar verdikten sonra düğün davet mekanı arayışına başladık. İnternette araştırma yaparken Düğün İçin Mekan platformu ile karşılaştım ve hayallerim yavaş yavaş gerçek olmaya başladı (Gülüyor)

İstanbul'da düğün daveti yapabileceğiniz çok fazla mekan ve inanılmaz bir bilgi kirliliği var. O bilgi kirliliğin içerisinde bizim için en önemli şey, düğün davet mekanımızı bulmak ve bütçemize uygun bir organizasyonu hayata geçirmekti. Düğün İçin Mekan platformunda bulunan Polonezköy Beyaz Kulüp dikkatimizi çekti. Menü fiyatlarını ve dahili hizmetleri inceledikten sonra mekanı ziyarete gittik. Mekan yetkilileri ile görüşmemiz sonucunda da düğünümüzü burada organize etmeye karar verdik. Doğru karar vermişiz(Gülüyor) Mekan yetkilileri Ahmet Beye, Enes Beye, Ayşe Hanıma bir kez daha teşekkür ederim. Harika bir organizasyon oldu. Dekorasyon konusunda beni anlayan, destek olan Talia Organizasyon ve Remziye hanıma da ayrıca teşekkür ederim.

Düğün davet mekanı araştırması yaparken Düğün İçin Mekan platformunda 2022 Yılın Çifti Etkinliğini görmüştüm zaten. Aklıma yer etmiş( Gülüyor) Neşet'e söyledim biz de fotoğrafımızı gönderelim, bakalım ne olacak diye. Fotoğraflarımızı gönderdik, birkaç hafta sonra bir mail aldık tebrik içeren(Gülüyor) Önce inanmadık, birileri bizimle dalga geçiyor diye düşündük fakat Düğün İçin Mekan yetkilileri bizimle iletişime geçince doğru olduğunu anladık.

Düğün İçin Mekan Yılın Çifti Etkinliği Ödülünü Nasıl Değerlendirirsin?

İnanılmaz bir ödül oldu bizim için. Belek BelConti Hotel'den ben ve Neşet adına 6 günlük her şey dahil oda rezerve edilmiş bizim için. Antalya'ya inene otele yerleşene kadar içimizde, aklımızda bir soru işareti vardı ama bir baktık ki her şey gerçek (gülüyor)

Nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyorum, hala inanamıyoruz inanılmaz keyifli bir tatil oldu bizim için. Bu devirde bırakın size tatil hediye edilmesini, arkadaşınızdan yüz lira borç almak bile imkansız oldu. Düğün İçin Mekan ailesine binlerce kez teşekkür ederiz. Etkinliğe tekrar katılabilmek için boşanıp tekrar evlenmeyi bile düşündük (Gülüyor)

Her şey için binlerce kez teşekkür ederiz.
bottom of page