top of page

Polat Bosphorus Hotel

Polat Bosphorus Hotel , İstanbul’un merkezindeki konumu, farklı konseptlerde ki salonları, kaliteli hizmet anlayışı ve sunduğu ayrıcalıklarla unutulmaz düğün seremonilerine imza atıyor. En ince ayrıntısına kadar özenle organize edilen düğün töreninizde, rüyalarınız Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel kalitesi ve seçkinliğiyle gerçeğe dönüşüyor.Polat Bosphorus Hotel hayat boyu hatırlanacak düğün davetlerine ev sahipliği yapıyor. Unutulmaz bir düğün hayal edenler için Polat Bosphorus Hotel düğün menü fiyatları 1 kişi için 550 TL ile 850 arasında farklılık göstermektedir.
Düğün davet fiyatlarının , düğün davet tarihinize , kişi sayınıza göre farklılık gösterebileceğini unutmayın! Düğün davet planınıza özel fiyat teklifi isteyin.Pakete Dahil Hizmetler ;

✧Yemek öncesinde salon fuaye alanında 1 saat süresince servis edilecek olan hoş geldiniz kokteyli (cips, çerez, krudite, dip soslar)

✧Özenle hazırlanmış düğün menü seçenekleri

✧ Kokteyl ve yemek süresince limitsiz yerli içki servisi

✧Düğün Pastası ve Show Cake

✧Yemek sonrasında çay, kahve servisi

✧ Davet gecesi, davet menüsü veya tercihe göre muadil bir menünün gelin ve damada servisi

✧Davet öncesi 2 kişilik menü tadımı

✧Davet gecesi muhteşem Boğaz Manzaralı suitimizde gelin ve damat

için 1 gece balayı konaklaması ve ertesi gün Arts Restaurant’ta veya odada 2 kişilik kahvaltı servisi

✧Birinci yıl dönümünde çiftimize alkolsüz akşam yemeği servisi

✧Aileler için 2 adet günlük kullanım odası

✧Özenle hazırlanmış tasarımlı masa menü kartları

✧Gelin ve damat için SPA hizmetlerimizde %30 indirim

✧Marriott Bonvoy üyeliği ve düğünden kazanılacak puanlar ile

Dünya’nın her yerinde ücretsiz konaklama fırsatı
Video/Fotoğraf organizasyonu tarafınızca organize edilecek olup, Polat Bosphorus Hotel tarafından önerilen video&fotoğraf firmaları ve iletişim bilgileri paylaşılacaktır.
Ses&Müzik organizasyonu tarafınızca organize edilecek olup, tarafından önerilen Polat Bosphorus Hotel tarafından önerilen ses&müzik firmaları ve iletişim bilgileri paylaşılacaktır.
Dekorasyon organizasyonu tarafınızca organize edilecek olup, tarafından önerilen Polat Bosphorus Hotel tarafından önerilen dekorasyon firmaları ve iletişim bilgileri paylaşılacaktır.Düğün davet tarihinize , kişi sayınıza ve beklentilerinize göre fiyat teklifi almak için lütfen tıklayın.

ความคิดเห็น


bottom of page