top of page

Sezen Hanım Yalısı

Istanbul bogazinda yer alan 600 butik yalidan biri olan Sezen Hanim Yalisi ; mutlu gunlerinize ev sahipligi yapmak uzere tasarlandi. Kendinizi Bogazda kendi yalinizda bir davet veriyormus sicakliginda hissedecek ve Istanbul`da benzersiz bir davet deneyimi yasayacaksiniz.
Sezen Hanim Yalisi eşsiz , butik düğün davetlerine ev sahipliği yapıyor. Unutulmaz bir düğün hayal edenler için Sezen Hanim Yalisi düğün menü fiyatları 1 kişi için 450 TL ile 850 arasında farklılık göstermektedir.
Sezen Hanim Yalisi, orijinal ic tasarimini ve duzenini koruyarak 100 kisilik kokteyl ve acik bufe davetler ve 5O kişiye kadar yemekli davet taleplerinde benzersiz bir seçenek oluyor.Video&Fotoğraf organizasyonu tarafınızca organize edilecek olup, Sezen Hanım Yalısı tarafından önerilen video&fotoğraf firmaları ve iletişim bilgileri paylaşılacaktır.

Ses&Müzik organizasyonu tarafınızca organize edilecek olup, Sezen Hanım Yalısı tarafından önerilen ses&müzik firmaları ve iletişim bilgileri paylaşılacaktır.

Dekorasyon organizasyonu tarafınızca organize edilecek olup, Sezen Hanım Yalısı tarafından önerilen dekoasyon firmaları ve iletişim bilgileri paylaşılacaktır.Düğün davet tarihinize , kişi sayınıza ve beklentilerinize göre fiyat teklifi almak için lütfen tıklayın.

Commentaires


bottom of page