top of page

The Green Park Pendik

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ın eşsiz salonlarında ilk adımı atarken, size ve hayat arkadaşınıza bir tek “EVET” demek kalıyor. Mükemmel bir atmosferde alacağınız kaliteli hizmet anlayışı ve farklı menü seçenekleri ile The Green Park Hotels & Resorts, sizlere düşler ötesi bir düğün yaşatacak.
The Green Park Pendik Hotel göz alıcı düğün davetlerine ev sahipliği yapıyor. Unutulmaz bir düğün hayal edenler için The Green Park Pendik Hotel düğün menü fiyatları 1 kişi için 390 TL ile 520 arasında farklılık göstermektedir.
Düğün davet fiyatlarının , düğün davet tarihinize , kişi sayınıza göre farklılık gösterebileceğini unutmayın! Düğün davet planınıza özel fiyat teklifi isteyin.Pakete Dahil Hizmetler ;

✧Sizin İçin Özel Hazırlanmış Balayı Odası

✧Günlük Kullanım İçin 2 Adet Hazırlık Odası

✧Hoşgeldiniz Kokteyli

✧Davet Öncesi Balayı Suitinde 2 Kişilik Yemek Tadımı

✧Balayı Suintinde Meyve Sepeti ve Şarap İkramı

✧1. Evlilik Yıldönümünde 2 Kişilik Konaklama

✧Düğün Ertesinde Balayı Odasında Kahvaltı şeklindedir.
The Green Park Pendik tarafından önerilen fotoğraf & video firmaları ve iletişim bilgileri görüşme esnasında paylaşılacaktır.
The Green Park Pendik tarafından önerilen ses&müzik firmaları ve iletişim bilgileri görüşme esnasında paylaşılacaktır.
The Green Park Pendik tarafından önerilen dekorasyon firmaları ve iletişim bilgileri görüşme esnasında paylaşılacaktır.Düğün davet tarihinize , kişi sayınıza ve beklentilerinize göre fiyat teklifi almak için lütfen tıklayın.

Comentários


bottom of page